Profesyonel Temizlikte KaliteProfesyonel Temizlikte Kalite

Buharlı Temizlik

Hayatımızın her alanında kullanmak durumunda kaldığımız kimyasal ürünler, eğer dikkatli seçilmezlerse ve deneyimsiz kişiler tarafından kullanılırsa sağlık açısından oldukça zararlı etkiler verebilmektedir. Özellikle temizlik sırasında kullanılan çamaşır suyu, deterjan, leke çıkarıcı gibi maddeler bazen tam olarak durulanamayıp arkasında kalıntı bırakmaktadır. Buna ek olarak evimizde veya herhangi bir yerde yapılan temizlik sırasında küçük detaylar atlanmakta, sıkışık bölgeler temizlenememektedir. Bütün bunlar için Ankara Özlem Temizlik Firmasının sunduğu buharlı temizlik hizmeti ile gönlünüz rahat bir temizlik hizmetine hazır olun.

Her yüzey için farklı deterjan kullanma derdini, çıkmayan lekeleri, inşaat kalıntılarını ortadan kaldıran bu hizmet üstün dezenfekte özelliğine sahiptir. Özellikle inşaat ve tadilat işlerinden sonra yapışıp kalan kirlerle sizi saatlerce uğraşmaktan alı koyacak olan buharlı temizlik halı, fayans, parke gibi zeminlerin zarar görmeden üstün hijyenle temizlenmesini sağlar.

Deterjanın cildi tahriş eden etkisi olmadan, mite adı verilen zararlı mikro organizmaların ortadan kaldırılması için en etkili yöntemdir. Bunun dışında temizlik maddeleriyle halledemediğiniz koltuk döşemeleri, yastıklar ve yorganlar için de en etkili yöntem buharlı temizlik. 4-6 bar basınç uygulanarak, 150 ve 175 derece arasında sıcaklığa sahip buharla yapılan temizlik evinizdeki tüm eşyaların kimyasallar kullanılmadan hijyenik bir şekilde temizlenmesini sağlar. Tuvalet, banyo gibi kire müsait ortamlarda da kullanılabilir.

Ankara Özlem Temizlik son teknoloji ürünleri ve pratik çözümleriyle profesyonel buharlı temizlik hizmetini ayağınıza getiriyor.