Profesyonel Temizlikte KaliteProfesyonel Temizlikte Kalite

Dezenfeksiyon Hizmetleri

Son aylarda bütün dünyayı etkisi altına almış bulunan ve yakın zaman içerisinde ülkemizde de pek önlemin alınmasını zorunlu kılan korona virüsü salgını, hayatımızın önemli bir kısmını meşgul etmeye devam etmekte ve hepimiz açısından endişe verici bir hal almakta. Endişe yaratmakta olan kısım ise, çoğunlukla alanların hijyeniyle alakalı diyebiliriz.

Ancak, pek çok bilimsel otoritenin, Sağlık Bakanlığı’nın ve Dünya Sağlık Örgütü’nün de söylediği gibi, bahsi geçen virüs gerçekten de alacağımız önlemlerin ötesinde bir güce sahip değil. Biz gerekli adımları attığımız, titiz bir temizlik işlemi gerçekleştirdiğimiz ve kurallara uymaya devam ettiğimiz takdirde virüsün hayatımıza olan etkisi çok daha az olacak, bu da hepimizi daha huzurlu ve virüs endişesinden uzak bireyler haline getirebilecektir.

Ankara dezenfeksiyon hizmetlerini sizler için sağlamakta olan firmamız Ankara Özlem Temizlik, tüm bu bahsettiğimiz işlemleri hem sizin sağlığınız, hem de huzurunuz için titiz bir şekilde yapmaya devam etmekte.

Firmamız tarafından yapılan dezenfeksiyon hizmetleri, evlerinize, işyerlerinize, kamusal ve özel alanlara, park ve bahçelere uygulanabilecek çeşitli çözümlerden oluşmakta. Kiralama usulü olmayan, bizzat kendi araçlarımızın kullanıldığı temizlik işlemleri sırasında ekiplerimiz gerekli tüm önlemleri alarak çalışmalarını sürdürmekte. Böylece hem güvenilir ekipmanlar kullanılmakta, hem de çalışma herhangi bir şekilde kesintiye uğramamakta ve programa uygun bir şekilde devamlılığı sağlanmaktadır. İstendiği takdirde, Ankara dezenfeksiyon hizmetlerinin belirli bir periyotta uygulanması da mümkündür.

Makinalar içerisinde kullanılan dezenfektanlar konusunda ise ilgili bakanlıklar uyarınca hazırlanmış talimatlara harfi harfine uyulmakta, derişimler ve insan sağlığına uygun dezenfektan kullanımından taviz verilmemektedir.

Ankara dezenfeksiyon hizmetleri, firmamız Ankara Özlem Temizlik sayesinde artık size sadece bir telefon uzaklığında. Siz arayın, biz gelelim, dezenfekte edelim ve huzurlu bir yaşamın kapıları sizin için aralansın.