Profesyonel Temizlikte KaliteProfesyonel Temizlikte Kalite

İnşaat Sonrası Temizlik

Ev veya ofisiniz için oldukça özenip yaptırdığınız dekorasyonlar, dolaplar, boyalar sonrasında arkasında bıraktıkları temizlenmesi zor kirler ile büyük bir zorluk çıkarmaktadır. Ev içinde oldukça zor olan bu temizlik sırasında güç uygulamak gereken işler, özel kimyasallarla çıkarılacak kirler söz konusu olabilir. Bu durumların sonucunda profesyonel bir yardımın şart olduğu inşaat sonrası temizlik için firmamız size Ankara içindeki en kaliteli hizmeti sunuyor.

Moloz kalıntılarının ortadan kaldırılması, fayans ve parkelerdeki alçı izleri, sıva, boya ve kireç kalıntılarını temizlemek için profesyonel bir ekipten yardım almak gerekiyor. Cam kazıyıcılarla camların temizlenmesi, boya ve alçı kalıntılarının uygun kimyasalla yumuşatılıp zemine zarar vermeden temizlenmesi, mutfak ve banyo dolaplarının iç dış temizliği, fayans ve fayans aralarının gerekli şekilde temizlenmesi için ekibimiz her daim hizmetinizde. Uygun iş bölümü ile vakit kaybı olmadan, fazla iş gücüne gerek kalmadan saatler içinde bitirilebilecek olan bu inşaat sonrası temizlik için gereken malzemeleri de firmamız temin etmektedir.

Aynı zamanda bahçedeki tadilat işlerinden sonra ortaya çıkan kalıntılar için de firmamız uzman ekibimizi yönlendirecektir. Özellikle bahçelerde çimler, ağaçlar ve çiçeklere zarar verilmeden ve sizi de yormadan yapılacak olan inşaat sonrası temizlik sizi büyük bir dertten kurtaracak.

Üstün tecrübesi, sözleşmeli elemanları ile garanti dahilinde bir temizlik hizmeti alacağınız Ankara Özlem Temizlik; Ankara içindeki en kaliteli ve uygun fiyatlı temizliği sizler için sunuyor.