Profesyonel Temizlikte KaliteProfesyonel Temizlikte Kalite

Kreş Ana Okulu Temizliği

Geleceğimizin sahibi, göz bebeği çocuklarımızı en iyi ana okullarına ve kreşlere göndermek, onların aldığı eğitim için çalışmak bütün ebeveynlerin sorumluluklarının başında geliyor. Verilen eğitimin yanında fiziksel şartların da oldukça önemli olduğu bu kuruluşlarda; büyüme ve öğrenmenin en yoğun olduğu çağdaki çocuklarını emanet eden ebeveynlerin en iyisini araması oldukça normal.

Bağışıklığı henüz gelişen, boyu uzayan, yeme içmesi oldukça önemli olan çocuklar için günlerinin büyük bir bölümünü geçirdikleri bu mekanların temizliği oldukça önemlidir. Kreş ana okulu temizliğine özellikle küçük çocukların her hareketi düşünülerek temizlik yapılmalı kullanılan kimyasallara oldukça fazla dikkat gösterilmelidir. Mutfak, tuvalet, lavabo gibi bölgelerin bakterilerin çoğalmasına en çok açık olan bölgeler olduğu düşünülerek temizliğin uygun şekilde yapılması gerekmektedir. Ellerini yıkadıkları lavabodan, öğlen uykularını uyudukları yastıklara kadar ayrıntılı temizlik yapılmalıdır. Özellikle bu yaşlarda oldukça hareketli olan miniklerin düşüp kalktığı ve buldukları her cisme dokunmak istedikleri düşünülürse kreş ana okulu temizliği oldukça ciddi bir hal almaktadır. Çocukların oyunlarını oynadığı, oturduğu, kalktığı halılar uygun aralıklarla süpürülmeli ve yıkanmalıdır.

Konusunda eğitimli ve uzmanlaşmış kişileri seçen Ankara Özlem Temizlik çocukların sağlığı için gerekli tüm önlemleri almaktadır. Kreş ana okulu temizliği için çalışacak kişilerin bulundukları ortam da düşünülerek çocuklara karşı yumuşak, onların döküp kirlettiklerini anlayışla ve detaylı şekilde temizleyecek kişileri çalıştıran firmamızda her türlü endişeniz göz önüne alınmıştır.