Profesyonel Temizlikte KaliteProfesyonel Temizlikte Kalite

Koltuk Yıkama

Evin ve ofisin her alanında temizlik için büyük özen gösterilirken kimi zaman koltuklar es geçilmektedir. Kimi zaman gelişi güzel silinmekte ve süpürülmekte kimi zamansa bunlar bile unutulmaktadır. Fakat bilinmelidir ki her gün oturup kalktığımız, çocukların oyunlarını oynadığı, misafirlerimizi ağırladığımız koltuklar da oldukça yoğun bir şekilde kirlenmekte ve mikrop barındırmaktadır.

Yapıları gereği ağır olan ve çoğu zaman yıkanamayan kılıfları olan koltukları temizlemek oldukça meşakkatli bir iştir. Bu yüzden profesyonel temizlik firmaları koltuk yıkama işini de sizler için yapmakta olup vakit kaybına engel olmaktadır. Kimi zaman sakatlanmalara kadar giden durumlara yol açan acemice temizleme işlemleri yerine son teknoloji ürünleri olan makinelerin kullanıldığı temizliği tercih etmek daha akıllıca olacaktır.

Hem vakumlama, hem yıkama hem de kurutma işleminin bir arada yapıldığı koltuk yıkama işlemimiz sırasında koltuklarınız bakterilerden ve mikroplardan arındırılmakta, ilk günkü gibi tertemiz olmaktadır. Bazen koltuklar üzerinde çıkarılmayan lekeler oturma odalarının ofislerin şıklığını bozmaktadır. Bu lekeleri profesyonel temizleyicilerle sıkıntısız bir şekilde temizlenip, koltuk döşemeleriniz hiçbir yıpranma olmadan size teslim edilecektir. Kimi zaman yıllarca silinmeyen koltukları firmamızdan teslim aldıktan sonra koltuklarınızın gerçek rengini uzun zamandır görmediğinizi fark edeceksiniz.

Ankara Özlem Temizlik firmamız sizin için koltuklarınızı evinizden alıyor, yıkıyor ve evinize kadar bırakır. Koltuk yıkama işlemi oldukça kısa bir sürede bitirilip taahhüt edilen vakit geçirilmeden evlerinize teslim edilir.